Rekomendacje

O naszej Fundacji napisali:

Jolanta Skrzyczewska

Absolwentka Wydziału Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego, Studium Profilaktyki i Uzależnień oraz studium podyplomowego „Nowoczesna dydaktyka w szkole. Dociekania filozoficzne z dziećmi i młodzieżą”.

Pracując od trzydziestu dwóch  lat z dziećmi i młodzieżą była inicjatorem i organizatorem wielu imprez, wyjazdów i zajęć promujących zdrowy styl życia i propagujących umiejętności organizowania i aktywnego spędzania czasu wolnego. Poprzez kontakt z młodzieżą: pełniąc funkcję pedagoga szkolnego, społecznego kuratora dla nieletnich oraz instruktora zajęć socjoterapeutycznych, dostrzegała potrzebę stworzenia miejsca oraz zaplecza emocjonalnego dla realizacji celów i marzeń życiowych młodych ludzi. Te potrzeby stara się realizować pełniąc od 2001 roku funkcję dyrektora Ogniska Pracy Pozaszkolnej nr 3 w Warszawie.

Świetny pedagog, organizator, menadżer. Osoba odpowiedzialna, twórcza, aktywna i zaangażowana w pracę z dziećmi i młodzieżą. Tworzy sprzyjające warunki do zespołowego działania, ma świetne umiejętności do zarażania kadry pedagogicznej swoim entuzjazmem, do integrowania zespołu, stwarzania sprzyjającej, partnerskiej atmosfery.

Poprzez swoje działania zbliża świat dzieci i dorosłych na gruncie wspólnej pracy i zabawy promując kulturę i twórczość  jako alternatywny dla dzieci i młodzieży styl życia. To stanowi jej życiową pasję. Otwarta na nowe inicjatywy zarówno kadry, jak i wychowanków,  jest bardzo lubiana i ceniona przez dzieci, młodzież i współpracowników.