Rekomendacje

O naszej Fundacji napisali:

Anna Dragan

Jej największą pasją jest pomaganie innym. Studiuje na V roku Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarskim. Ukończyła kurs języka miganego. Ma za sobą wiele projektów, w których uczestniczyła jako wolontariusz.

10 lat temu była uczestnikiem projektów koordynowanych przez Elżbietę Lasocką, później wolontariuszem w ramach kolejnych edycji projektów oraz koordynatorem wolontariuszy. Teraz nadszedł czas na pełniejsze wykorzystanie zdobytej wcześniej wiedzy.

Dobrze zorganizowana, energiczna i sumienna stanowi mocny filar Fundacji Żyj z Pasją. Chciałaby zwiększać wśród młodzieży świadomość możliwości działania w sytuacjach zagrożenia.

Prywatnie

W wolnych chwilach uwielbia zaszyć się w kącie z dobrą książką i kubkiem herbaty. Ceni dobrą muzykę. Lubi taniec i podróże.