Misja

Naszą misją jest inspirowanie innych do działań ambitnych, nietypowych, uczenie otwartości i kreatywnego myślenia, propagowanie postaw obywatelskich. Chcemy docierać z ciekawą ofertą programową do środowisk, które maja ograniczone możliwości rozwoju talentów, ale też wzbudzać i stymulować chęć dalszego rozwoju u osób, które swoje pasje już odkryły.

U podstaw naszej filozofii działania leży chęć zdobywania wiedzy, nieustanny rozwój i pasja – zarówno ta rozumiana, jako konkretne zainteresowanie, ale również pasja życia – życia świadomego, wypełnionego działaniem i maksymalnie wykorzystanego.

Chcemy, by każdy uwierzył, że można żyć lepiej, ciekawiej, pełniej.