Wakacje z pasją 2018 - Joanna Rolewska, Szymon Kowalczyk

Kolejne spotkanie z sopranistką Joanną Rolewską i Szymonem  Kowalczykiem dla miłośników muzyki było artystyczną ucztą.  Muzycy przygotowali uczestników obozu do prawdziwego występu. Żeby jednak finał brzmiał tak pięknie, należało się  porządnie przygotować. Najpierw przesłuchania, rozśpiewania, potem ćwiczenia dykcyjne. Ale czy wszystkim od razu udało się pokonać „językowe łamańce”? Wiemy przecież, że trening czyni mistrza...W góralskiej  gazdówce  wieczorny koncert zachwycił obecnych. Usłyszeć można było „Hallelujah”- słynny utwór autorstwa L.Cohena, „Miłość rośnie wokół nas”- piosenkę z filmu „Król Lew” oraz solowe występy wokalne, a także na instrumentach - wiolonczeli i ukulele.  Główną  atrakcją wieczoru był występ naszych gości- Joanny Rolewskiej i Szymona Kowalczyka. Wzruszające wykonanie przez Asię piosenek  Anny German pozostanie niezapomnianym przeżyciem.

Więcej o wyjątkowych artystach: www.muzykawkosciele.pl i www.joannarolewska.pl