Przyłącz się

WOLONTARIAT
Przyłącz się do nas – zostań wolontariuszem! Potrzebujemy pełnych energii i entuzjazmu ludzi, którzy chcą dzielić się swoją pasją. Na pewno masz talent, który zainteresuje innych i wesprze nasze programy! Zapraszamy też młodzież chętną do pomocy przy organizacji i koordynacji projektów. Wspólnie ustalimy zakres i intensywność współpracy – tak, by dla wszystkich była przyjemnością.

DAROWIZNY PIENIĘŻNE
Wpłaty pieniężne na konto Fundacji zasilą nasze inicjatywy, pozwolą rozwinąć skrzydła naszych działań, jeszcze bardziej uatrakcyjnią programy skierowane do dzieci i młodzieży. Aby wesprzeć naszą działalność, wystarczy, że przeleją Państwo dowolną kwotę na nasz rachunek bankowy w tytule wpisując: darowizna na cele statutowe Fundacji. Darowizna odliczana jest podatku zgodnie z obowiązującym ustawodawstwem.

WSPARCIE POZAFINANSOWE / DAROWIZNY RZECZOWE
Materiały plastyczne, florystyczne, biurowe, sprzęt, usługi, pomoc w zakresie promocji Fundacji i naszych działań – wszystko, co pomoże nam w pracy jest mile widziane. Pomagasz nawet wtedy, gdy mówisz swoim znajomym o naszej Fundacji i naszych programach.

WSPÓŁPRACA PARTNERSKA
Zapraszamy Firmy, Organizacje i Media do współpracy przy naszych programach. Mile widzimy wsparcie konkretnych działań, bardzo chętnie nawiążemy też długoterminową współpracę partnerską w ramach CSR. Razem możemy wypracować najbardziej korzystny dla obu stron model kooperacji, uwzględniający strategiczne cele i możliwości finansowe Partnera, jak i potrzeby naszych podopiecznych oraz konwencje programów. Razem możemy więcej!

O Fundacji

„Całe nasze życie to działanie i pasja. Unikając zaangażowania w działania
i pasje naszych czasów, ryzykujemy, że w ogóle nie zaznamy życia”.

Herodot

Fundacja Żyj z pasją jest organizacją pozarządową, założoną w 2014 roku przez Elżbietę Lasocką. Fundacja realizuje cele mające status pożytku publicznego, prowadzi projekty skierowane do dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów.

Obszary działania Fundacji Żyj z pasją obejmuje projekty, które wzajemnie się uzupełniając, dają odbiorcom możliwość rozwoju na wielu płaszczyznach: są inspiracją do poszukiwania i odnalezienia nowych talentów, zgłębiania wiedzy, kreatywnego i odważnego myślenia oraz szansą na rozkwit własnych pasji.

Programy mają na celu angażowanie młodych ludzi do działań ambitnych, oryginalnych, wykraczających poza szkolne czy domowe standardy. Często opierają się na idei spotkań międzypokoleniowych, w których kluczową rolę pełnią doświadczeni i mądrzy edukatorzy, artyści, dziennikarze, podróżnicy, sportowcy. Dzielą się oni nie tylko swoją zawodową wiedzą oraz życiowym doświadczeniem, ale przede wszystkim zarażają pasją, z jaką opowiadają o swoich zainteresowaniach.

funda