Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Szukaj

Dokumenty Fundacji

Poniżej możesz pobrać najważniejsze dokumenty związane z fundacją:
 

Wakacje z pasją

W dniach 7-20 lipca trwały w Zakopanem „Wakacje z pasją-Artystyczne inspiracje”. Podczas 2tygodniowego aktywnego wypoczynku młodzież z całej Polski miała okazję uczestniczyć w serii warsztatów, spotkań, zajęć prowadzonych przez wybitnych przedstawicieli świata kultury. Odbyły się m.in. warsztaty dziennikarskie, savoir-vivre, wokalne, konwersacje w języku angielskim, szereg zajęć malarsko-plastycznych (m.in. malowanie na jedwabiu, na szkle, na drewnie, tworzenia prac przestrzennych). Warsztaty prowadzili m.in. Robert Bernatowicz, Jakub Porada, Tomasz Szymoniuk, Zofia Czernicka. Wakacje z pasją to również szereg „spotkań z pasją” otwartych dla turystów i mieszkańców Zakopanego, m.in. z Krzysztofem Zanussim oraz jego żoną Elżbietą, które prowadziła Barbara Gruszka-Zych autorka książki „Życie rodzinne Zanussich. Rozmowy z Elżbietą i Krzysztofem”, z aktorem i podróżnikiem Tadeuszem Chudeckim – o pasji podróżowania, z dziennikarką – Marzeną Sabałą – Zielińską, autorką książki „TOPR. Żeby inni mogli przeżyć”, z Robertem Bernatowiczem i Jakubem Poradą.
Uczestnicy „Wakacji z pasją” celebrowali również 115 rocznicę urodzin Jana Sztaudyngera – z tej okazji odbył się happening „Piórka”, przed Willą Koszystą, w której mieszkał poeta. 
Wakacje z pasją dają młodzieży możliwość odkrycia siebie, swoich zainteresowań oraz rozwoju pasji i talentów, inspirują do działań twórczych, uczą otwartości i kreatywnego myślenia. 
Zapraszamy na Wakacje z pasją w 2020! 

Projekt dofinansowano ze środków Urzędu Miasta Zakopane

Sponsorzy i partnerzy