Dzień Dziecka na Chomiczówce

Serdecznie zapraszamy na Dzień Dziecka na Choiczówce. 29 maja (najbliższa sobota) w godzinach 14.00- 20.30, na terenie przy ul. P. Nerudy 1 czeka na wszystkich moc atrakcji. Będziemy też my!

Szczególnie gorąco zapraszamy na piknik laureatów IV edycji Konkursu Bądź EKO na Bielanach, pod hasłem „Wisła wpływam!”. O godz. 16.00, w naszym namiocie, odbędzie się spotkanie organizacyjne z laureatami i rodzicami – omówimy szczegóły „Wakacji z pasją”, odpowiemy na wszelkie pytanie związane z wyjazdem.

Przed godziną 17.00 na piknikowej scenie odbędzie się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów.

Serdecznie zapraszamy opiekunów artystycznych/nauczycieli, którzy zgłosili laureatów i wyróżnionych w konkursie. Dla utalentowanych pedagogów również mamy nagrody.

Podczas pikniku będzie można również obejrzeć wystawę najlepszych prac konkursowych.

Do zobaczenia!