Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Szukaj

Dokumenty Fundacji

Poniżej możesz pobrać najważniejsze dokumenty związane z fundacją:
 

Człowiek i Firma z pasją 2020

Podczas  Gali dla mojej Babci, dla mojego Dziadka zostały wręczone statuetki „Człowiek z pasją” i „Firma z pasją”, którymi chcemy docenić i podziękować naszym niezwykłym przyjaciołom. 
W tym roku wyróżnienie Firma z pasją przyznano Firmie BAKOMA S.A za wysoką jakość produktów i otwartość na potrzeby innych. W imieniu p. Piotra Komorowskiego - prezesa BAKOMY, wyróżnienie odebrał p. Michał Murawski. 
 
Człowiekiem z pasją został Jerzy Kopras niezwykły propagator twórczości plastycznej dla dzieci i młodzieży. Jego podopieczni zdobywają czołowe nagrody w wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach plastycznych, co świadczy o Jego wielkim talencie pedagogicznym. Jerzy Kopras w 2019 roku otrzymał odznakę Zasłużony dla Kultury Polskiej, a w 2020 został Człowiekiem z pasją.


W poprzednich latach tytułem Człowieka z pasją zostali wyróżnieni:
Zofia Czernicka, 
Karina Królak
Jakub Porada
aktorska para Halina Rowicka i Krzysztof Kalczyński. 
Dorota SucheckaFirmy z pasją z poprzednich lat:
Ośrodki Rekreacyjno-Wypoczynkowe API w Zakopanem należące do p. Krystyny Pitoń-Krauzowicz
Nosalowy Dwój Resort&SPA
ASTRA S.A.
Green Sense Karoliny Ładyżyńskiej-Skrzypek
BYŚ- Wojciech Byśkiniewicz

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY! 
I dziękujemy, że jesteście z nami.


Tytuł Człowieka z pasją i Firmy z pasją Fundacja przyznaje osobom i organizacjom nieprzeciętnym, ludziom o otwartych sercach i umysłach, których życiem rządzi pasja i którzy swoją pasją potrafią zarazić innych. To wyraz uznania i wdzięczności dla Przyjaciół, na których zawsze można polegać, dzięki którym pomysły Fundacji zyskują śmiałości i rozpędu w realizacji.
Tytuły przyznaje powołana na tę okoliczność kapituła, składająca się z podopiecznych Fundacji (uczestników Wakacji z pasją). 
Twórcą statuetki „z pasją” jest rzeźbiarz – Krzysztof Zieliński. Absolwent Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku (dyplom w pracowni profesora Adama Smolany). Brał udział w wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych w Polsce i za granicą m.in. w Niemczech, USA, Francji, Norwegii, Austrii, Hiszpanii, Holandii i Szwecji. Pracuje w drewnie, łącząc je z kamieniem i metalem. Inspiracje odnajduje głównie w dawnej sztuce ludowej oraz rzeźbie starożytnego Egiptu.
Krzysztof Zieliński jest również czterokrotnym laureatem międzynarodowego festiwalu satyrycznego Satyrykon w Legnicy. Uczestnik Festiwalu Kultury Polskiej w Bretanii. Autor rzeźb – nagród dla laureatów Festiwalu Filmowego „Feliniada”.  

Sponsorzy i partnerzy