Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Szukaj

Dokumenty Fundacji

Poniżej możesz pobrać najważniejsze dokumenty związane z fundacją:
 

Pomóżmy ukraińskim dzieciom

Ty, My, Razem 
Wspólnie skompletujmy wyprawki szkolne dla ukraińskich dzieci.
 
Organizatorami akcji są platforma edukacyjno-sprzedażowa Szkoloteka.pl, firma Astra S.A. oraz Fundacja Żyj z pasją. Celem akcji jest wsparcie placówek oraz prywatnych osób zajmujących się nieustanną pomocą i opieką nad ukraińskimi uchodźcami, dotkniętymi kryzysem humanitarnym w następstwie wojny w Ukrainie. W szczególności chcemy wyposażyć plecaki dzieci rozpoczynających naukę w polskich szkołach w niezbędne artykuły plastyczne i pomoce naukowe. 
 
Jak pomóc?

1.W celu wsparcia akcji, skompletuj wyprawkę za minimum 100 zł. Przygotujesz ją z dowolnych produktów dostępnych w sklepie Szkoloteka.pl

2.Podczas realizacji zamówienia podaj specjalny kod o treści „POMAGAM”.
 
3.Kod uprawnia do jednorazowego rabatu w wysokości 10%
 
4.Dodatkowo za każde wydane 100 zł, z wykorzystaniem powyższego kodu, Fundacji Żyj z pasją zostaną przekazane artykuły plastyczne o wartości 10 zł.
 
5.Fundacja Żyj z pasją jest odpowiedzialna za kompletowanie wyprawek z zebranych i przekazanych przez firmę Astra S.A. artykułów plastycznych i plecaków.

6.Wyprawki szkolne będą stopniowo przekazywane odpowiednim placówkom i prywatnym inicjatywom wspierającym ukraińskie dzieci. Regularnie będziemy informować Was o postępach i przekazanych paczkach. Szczegółowe informacje będą pojawiać się na stronach: www.szkoloteka.pl oraz tutaj. 

 


 

Sponsorzy i partnerzy