Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Przyłącz się

WOLONTARIAT
Przyłącz się do nas – zostań wolontariuszem! Potrzebujemy pełnych energii i entuzjazmu ludzi, którzy chcą dzielić się swoją pasją. Na pewno masz talent, który zainteresuje innych i wesprze nasze programy! Zapraszamy też młodzież chętną do pomocy przy organizacji i koordynacji projektów. Wspólnie ustalimy zakres i intensywność współpracy – tak, by dla wszystkich była przyjemnością.

DAROWIZNY PIENIĘŻNE
Wpłaty pieniężne na konto Fundacji zasilą nasze inicjatywy, pozwolą rozwinąć skrzydła naszych działań, jeszcze bardziej uatrakcyjnią programy skierowane do dzieci i młodzieży. Aby wesprzeć naszą działalność, wystarczy, że przeleją Państwo dowolną kwotę na nasz rachunek bankowy w tytule wpisując: darowizna na cele statutowe Fundacji. Darowizna odliczana jest podatku zgodnie z obowiązującym ustawodawstwem.

WSPARCIE POZAFINANSOWE / DAROWIZNY RZECZOWE
Materiały plastyczne, florystyczne, biurowe, sprzęt, usługi, pomoc w zakresie promocji Fundacji i naszych działań – wszystko, co pomoże nam w pracy jest mile widziane. Pomagasz nawet wtedy, gdy mówisz swoim znajomym o naszej Fundacji i naszych programach.

WSPÓŁPRACA PARTNERSKA
Zapraszamy Firmy, Organizacje i Media do współpracy przy naszych programach. Mile widzimy wsparcie konkretnych działań, bardzo chętnie nawiążemy też długoterminową współpracę partnerską w ramach CSR. Razem możemy wypracować najbardziej korzystny dla obu stron model kooperacji, uwzględniający strategiczne cele i możliwości finansowe Partnera, jak i potrzeby naszych podopiecznych oraz konwencje programów. Razem możemy więcej!

Kontakt

Fundacja Żyj z pasją

ul. Chmielna 73B lok. 14
00-801 Warszawa

telefon: +48 692 424 338
mail: biuro@fundacjazyjzpasja.pl

KRS 0000499180
Regon 147113954
NIP 1132873843

Numer rachunku bankowego
26 1240 1822 1111 0010 5677 0037

przylaczsie

Sponsorzy i partnerzy