Wręczanie nagród w konkursie

Podczas uroczystej Gali Dla mojej Babci, dla mojego Dziadka zostały wręczone nagrody laureatom i wyróżnionym IV ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Dla mojej Babci, dla mojego Dziadka” - edycja kaszubska Kilka słów na temat obrad komisji konkursowej wygłosił jej przewodniczący - Krzysztof Zieliński.
Przypominamy wyniki konkursu:
Kategoria wiekowa 7-11 lat:
I miejsce: Zuzanna Gajewska, 11 lat, opiekun: Anna Nowakowska
II miejsce: Gabriela Kalinowska, 8 lat, opiekun: Urszula Madej
III miejsce: Tadeusz Jaskulski, 7 lat, opiekun: Jerzy Kopras
Wyróżnienia:
Magdalena Borowiec, 11 lat, opiekun: Maria Śliczniak
Pola Pułkowska, 9 lat, opiekun: Hanna Czerwińska
Gabriela Gołębiewska, 7 lat, opiekun: Agata Pędzich

Kategoria wiekowa 12- 16 lat
I miejsce Oliwia Sarbinowska, 12 lat, opiekun Jerzy Kopras
II miejsce: Julia Jemielita, 16 lat, opiekun Małgorzata Przewłocka
III miejsce: Wiktoria Biernacka, opiekun Dorota Sławińska
 Wyróżnienia:
Weronika Tomaśko, 16 lat, opiekun Ewa Gach
Julia Gołębiewska, 12 lat, opiekun Elżbieta Sorkowska
Michaela Sigmańska, 16 lat, opiekun Roman Szyszka

Wyróżnienia specjalne:

Natalia Nowotny, lat 13
Matylda Gruszczyńska, 11 lat, opiekun Danuta Znyk
Anna Wikiera, 8 lat, opiekun Danuta Znyk

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Nagrody wręczali Honorowa Babcia - Katarzyna Grochola, Honorowy Dziadek - Olgierd Łukaszewicz, prezes zarządu ASTRA S.A. - Sławomir Jędrzejczak i Anita Lasocka - prezes Fundacji Żyj z pasją.

Nagrodą za zajęcie I miejsca jest wyjazd na Wakacje z pasją (8-21 lipca 2018r), organizowane przez Fundację w Zakopanem. Nagrody główne ufundowała Krystyna Pitoń – Krauzowicz – właścicielka Obiektów Rekreacyjno-Wypoczynkowych Api w Zakopanem oraz Fundacja Żyj z pasją.
Laureaci otrzymali dyplomy, sprzęt elektroniczny ufundowany przez firmę Targban Spółka z o.o. artykuły plastyczne firmy ASTRA i zestaw gadżetów od firmy Sokołów.
Opiekunowie otrzymali dyplom, upominek książkowy ufundowany przez Firmę Księgarską Olesiejuk oraz upominek od Firmy ASTRA S.A lub Gruope Seb.
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wyróżnionym. Tym, którzy nie mogli osobiście odebrać nagród – prześlemy je pocztą.