Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Szukaj

Dokumenty Fundacji

Poniżej możesz pobrać najważniejsze dokumenty związane z fundacją:
 

Wakacje z pasją 2020

Uwaga, ważna informacja dotycząca Wakacji z pasją 2020!

Kochani,
bardzo długo analizowaliśmy stan rzeczy, rozważaliśmy różne scenariusze, konsultowaliśmy sytuację z lekarzami i ze specjalistami – epidemiologami (m.in. pracownikami Wojskowego Instytutu Higieny i Epidemiologii, Wojskowego Instytutu Medycznego), przeprowadziliśmy wielogodzinne rozmowy z naszą doświadczoną kadrą (w tym pielęgniarką), zasięgaliśmy opinii rodziców, szukaliśmy rozwiązania we własnym rozsądku i sumieniu…

Z ciężkim sercem, mając na uwadze przede wszystkim zdrowie i bezpieczeństwo naszych podopiecznych, zadecydowaliśmy, że tegoroczne Wakacje z pasją jednak się nie odbędą… 

Wiemy, że wypoczynek letni MOŻE być organizowany, czytaliśmy wytyczne sanitarne dot. organizacji letniego wypoczynku, ale z niepokojem obserwujemy przebieg epidemii w kraju i na świecie oraz wciąż wysokie wskaźniki zachorowań w Polsce. 

NIKT nie da nam gwarancji, że do lipca sytuacja będzie bezpieczna, a nie chcemy zawieść Was w ostatnim momencie. Niestety liczymy się z sytuacją, że obostrzenia powrócą (kurator oświaty może w każdej chwili odwołać wypoczynek).

Boimy się też, że ścisły reżim sanitarny odbierze naszym wakacjom pasję i radość!

Jest nam bardzo, bardzo przykro, nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić lipca bez Was, bez Wakacji z pasją, bez Zakopanego, bez grona Przyjaciół, których co roku tam spotykamy! 

Mamy wielką nadzieję, że zobaczymy się za rok! Że nie zapomnicie o nas i latem 2021 roku spotkamy się w API w Zakopanem! 

Trzymajcie się zdrowo! 

Sponsorzy i partnerzy