Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Szukaj

Dokumenty Fundacji

Poniżej możesz pobrać najważniejsze dokumenty związane z fundacją:
 

Koncert Anny Sroki-Hryń

Podczas uroczystej Gali z okazji Babci i Dnia Dziadka będziemy mieli niezwykłą przyjemność wysłuchać koncertu "Vintage - piosenki międzywojenne" w wykonaniu Anny Sroki-Hryń, przy akompaniamencie Urszuli Borkowskiej.

Anna Sroka-Hryń jest absolwentką Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Obecnie doktorem tej uczelni. Zagrała główną rolę w musicalu „Mamma Mia!” w Teatrze Muzycznym ROMA. Śpiewa w przedstawieniach muzycznych „Tuwim dla dorosłych”, „Alicja w Krainie Czarów” czy „Kobiety, kobiety”. Występuje też z własnymi recitalami, m.in. z recitalem piosenek Edith Piaf, Ewy Demarczyk, Billie Holiday.
 
Jest laureatką Nagrody Artystycznej „Złota Maska” Marszałka Województwa Śląskiego, Teatralnej Nagrody Muzycznej im. Jana Kiepury w kategorii Najlepsza Śpiewaczka za rolę Edith Piaf w spektaklu „Edith i Marlen”, laureatką VI edycji konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej”, finalistką Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Ma w dorobku kilkadziesiąt ról dubbingowych, serialowych i filmowych.
Jednym z jej ostatnich wielkich sukcesów jest "Almodovaria" - przedstawienie oparte na motywach filmów Pedro Aldomovara, grane w Teatrze Polonia. 
Ostatnio wyreżyserowała sztukę pt. “Huśtawka” wg sztuki “Dwoje na huśtawce” Williama Gibsona w Och-Teatrze .

Nie możemy się doczekać koncertu podczas Gali Dla mojej Babci, dla mojego Dziadka! 


Zdjęcie autorstwa Katarzyny Wieder.

 

Sponsorzy i partnerzy