Dzień Dziecka na Chomiczówce

Serdecznie zapraszamy na Dzień Dziecka na Chomiczówce - sobota 1.06.2019 r., teren rekreacyjny osiedla Chomiczówka przy ul. Nerudy 1.

Z okazji święta wszystkich dzieci w tym roku ASTRA przygotowała wspaniałe, pełne kolorów warsztaty z użyciem aksamitnej w dotyku plasteliny oraz własnoręcznie zrobionej lśniącej brokatem SLIME GELLY. Każde dziecko otrzyma podarunek od firmy Astra, a dodatkowo o każdej pełnej godzinie odbędzie się losowanie specjalnej nagrody – plasteliny, która potrafi pływać!

Podczas pikniku ok. godz. 16.30 odbędzie się również wręczenie nagród laureatom i wyróżnionym w VI edycji konkursu plastycznego Bądź EKO na Bielanach, pod hasłem: ZERO WASTE – zaczynam od siebie”. Organizatorem konkursu jest Fundcja Żyj z pasją i Urząd Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy.
Zapraszamy młodych artystów i ich opiekunów artystycznych.

Chwilę wcześniej, na godz. 15.00, zapraszamy do naszego stoiska wszystkich laureatów wraz z rodzicami na spotkanie organizacyjne dot. realizacji nagrody głównej w konkursie – wyjazdu na Wakacje z pasją do Zakopanego.

Do zobaczenia!