BAS - Conrado Moreno

Gościem „Spotkania z pasją” w ramach Bielańskiej Akademii Seniora był Conrado Moreno Szypowski - konferansjer, uczestnik programów „Europa da się lubić”, „Taniec z gwiazdami”, „Gwiazdy tańczą na lodzie” oraz jeden z prowadzących Studio Lotto. Conrado Moreno prowadzi również audycję „Życie jak w Madrycie” w Radiu Dla Ciebie i jest autorem przewodnika „Mój Madryt”.

Słuchaczy Bielańskiej Akademii Seniora przywitał Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy - Grzegorz Pietruczuk.

Conrado Moreno, którego matka jest Polką, a ojciec Hiszpanem dzieciństwo spędził w Madrycie, a od ponad 20 lat mieszka w Polsce. Uczestnikom Akademii Seniora opowiadał o swojej największej pasji i drugiej (pierwszej?) ojczyźnie - Hiszpanii.

Na kilkadziesiąt minut wszyscy przenieśliśmy się do słonecznej Hiszpanii, mogliśmy bliżej poznać ten kraj i jego mieszkańców, wysłuchać m.in. o różnicach i podobieństwach między Hiszpanami a Polakami, dowiedzieć się jak wygląda życie hiszpańskich seniorów i co dla mieszkańców tego kraju znaczy corrida.

Serdecznie dziękujemy Conrado za tę pełną pasji podróż na Półwysep Iberysjki.

Program Bielańska Akademia Seniora finansuje m.st. Warszawa Dzielnica Bielany.